Freestyle kajakowy
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun

Eurotrip 2017

Pdf Print16x16 Mail16x16

W roku 2017 zapraszamy Was do naszego majówkowego Eurotripu!

Co roku na początku sezonu wybieramy się na kajakowe rozpływanie po Europie. W ciągu kilku ostatnich lat odkryliśmy i poznaliśmy wiele wspaniałych freestyle'owych miejscówek i malowniczych miejsc. Do tej pory zabieraliśmy ze sobą zaprzyjaźnionych kajakarzy, ale w tym roku otwieramy się na szersze grono. Zapraszamy wszystkich chętnych do wspólnej podróży i zdobywania nowych umiejętności kajakowych!
Termin:

29.04-07.05.2017r.*

*Nie trzymamy się sztywno terminów. Nie możesz się do nas dołączyć pierwszego dnia lub musisz wcześniej wrócić? Nie ma problemu ;)

Gdzie?

W planie mamy przejazd po kultowych playspotach takich jak w Plattlingu w Niemczech aż po Millau we Francji. Po drodze zahaczymy też o kilka niespodzianek ;)

Dla kogo?

Grupa początkująca:

W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od podstaw, takich jak poruszanie się w odwoju lub na fali oraz pierwszych figur freestyle'owych. Nad osobami z jeszcze niedziałającą eskimoską czuwać będzie instruktor z "dzióbkiem" oraz dodatkowo wykonamy ćwiczenia na ulepszenie/nauczenie jej. Kajakarze nie znający podstaw kajakarstwa górskiego zostaną w nie wtajemniczeni oraz przećwiczeni idealnych do tego warunkach.

Grupa zaawansowana:

Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz eliminować ewentualne błędy przy już poznanych ewolucjach.

Tak, więc chętnych zapraszamy do rezerwowania sobie majówkowego terminu. Jesteśmy w tym czasie do Waszej dyspozycji, więc wyciągnijcie z Nas jak najwięcej kajakowej wiedzy ;) Do tego poza pływaniem planujemy się z Wami świetnie bawić przemierzając i odkrywając kajakową Europę!

Instruktorzy:

Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki to wielokrotni Mistrzowie Polski we freestyle'u kajakowym. Tomasz Czaplicki w roku 2016 zdobył Puchar Świata oraz srebrny medal w Mistrzostwach Europy. Rok wcześniej zdobył Puchar Europy, a w 2013 brązowy medal na Mistrzostwach Świata we freestyle'u kajakowym. Zosia Tuła  2016 zajęła 2 miejsce w Pucharze Świata we freestyle'u kajakowym oraz 3 miejsce w Pucharze Europy w kajakarstwie ekstremalnym. W 2015 zajęła 2 miejsce w Pucharze Europy we freestyle'u kajakowym, a w 2014 wywalczyła brązowy medal na Mistrzostwach Europy we freestyle'u kajakowym.


Zapisy, cennik i szczegółowe informacje :

Tomasz Czaplicki
tel. +48 501 575 649
czaplickifun@gmail.com