Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun Strona ostanie sztuki Ruchome obrazki

Uganda

Pdf Print16x16 Mail16x16<<<wróć

Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez nas wyprawie kajakowej na Nil. Chcemy Was zabrać do jednego z najpiękniejszych kajakowo i przyrodniczo miejsc na świecie. Rzeka Nil słynie nie tylko z tego, że jest życiodajną rzeką Afryki. Położony w Ugandzie górny bieg najdłuższej rzeki świata jest jednym z najlepszych miejsc do uprawiania kajakarstwa górskiego i freestyle'u kajakowego. Woda jest tutaj ciepła, pogoda wymarzona, a fale idealne do uprawiania freestyle'u kajakowego. Zapraszamy was do wzięcia udziału w tej niezwykłej przygodzie. Zosia Tuła i Tomek Czaplicki pokażą Wam Afrykę, jakiej nie znacie. Nauczą was, jak wiosłować po bystrzach Nilu i jak robić figury na słynnych afrykańskich falach Nile Special oraz Club Wave. Zakwaterowanie, wyżywienie i zajęcia teoretyczne będą miały miejsce na rajskiej wyspie, campingu Hairy Lemon Island.
 Termin:  marzec ( skontakuj się czaplickifun@gmail.com lub 501 575 649)
Szczegółowe informacje : czaplickifun@gmail.com lub 501 575 649


Wymagania wobec uczestników:

-wykupienie polisy ubezpieczeniowej, 

-zrobienie pakietu szczepień zalecanych dla Ugandy oraz wyrobienie międzynarodowej książeczki szczepień, 

- zabranie sprzętu biwakowego w postaci (namiot, śpiwór, karimata/materac, itd..)
 

Oferta wyjazdu skierowana jest do osób średnio zaawansowanych (umiejętność eskimoski, doświadczenie w spływaniu rzek min. WW 3) i zaawansowanych. 

Zakwaterowanie i wyżywienie uczestników będzie na campingu Hairy Lemon Island. 

W ofercie jest również możliwość wynajęcia sprzętu (kajaka, wiosła, kamizelki, kasku, fartucha, kurtki) lub wybranych części ekwipunku.

 
<<<wróć

Zobacz galerie: