Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun JK news socila media www

SZKOŁA KAJAKOWA - OFERTA

Pdf Print16x16 Mail16x16


 


 


 

Bądź na bieżąco z terminami szkoleń - Śledź Nas na Facebook'u  

 Szkolenia 

 Organizowane przez nasz szkolenia zazwyczaj odbywają się w dwóch grupach - początkującej i zaawansowanej. Zajęcia prowadzone są w małych grupach, a poziom trudności ćwiczeń dopsowywany jest do poziomu uczestników. 

Grupa początkująca:

W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od nauki poruszania się w odwoju i pierwszych figur freestylowych. Dobrze, aby uczestnicy posiadali umiejętność eskimoski. Nie musi być ona perfekcyjna, nad uczącymi się będzie czuwać instruktor z "dzióbkiem" oraz pomocą na poprawienie techniki eskimoski.

  

 Grupa zaawansowana:

Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz doskonalić już te poznane. Zajęcia dopasowane do poziomu uczestników i ich ambicji.


Instruktorzy:

W szkole zajęcia prowadzą Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki. Wielokrotni Mistrzowie Polski we freestyle'u kajakowym. Topowi zawodnicy - zdobywcy Pucharu Świata oraz medaliści Mistrzostw Świata i Mistrzostw Europy. Zosia ma także na swoim koncie pierwsze miejsce w serii wyścigów Devil Extreme Race. Tomasz Czaplicki jest dyplomowanym trenerem kajakarstwa AWF Wrocław.
 

 

Wypożyczalnia

Jeżeli nie posiadasz własnego sprzętu kajakowego lub chciałbyś przetestować najnowsze modele marek Jackson Kayak, Dagger, Palm Equipment i G'Power to zachęcamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. >>>


Chcesz się nauczyć freestyle'u kajakowego? Umów się na:

  • szkonenie z kalendarza,
  • zajęcia indywidualne,
  • zajęcia dla grup.  

 
 
 Zapisy, cennik i szczegółowe informacje :

tel. +48 501 575 649
czaplickifun@gmail.com