Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun Strona ostanie sztuki Ruchome obrazki

Jelenia Góra

Pdf Print16x16 Mail16x16
Hej, mamy dobre wieści! Pomimo tego, że byliśmy zmuszeni zawiesić zagraniczne wyjazdy, ruszamy ze szkoleniami w Jeleniej Górze! Przygotowaliśmy playspot specjalnie dla Was - głodnych pływania kajakarzy!

Zapraszamy na:

- zajęcia indywidualne,
- zajęcia grupowe (2-5 osób).

Playspot – Jelenia Góra

Miejsce treningowe stworzone z myślą o nauce freestyle’u kajakowego. Idealne dla osób początkujących, które pierwszy raz mają do czynienia z odwojem. Playspot należy do miejsc bardzo bezpiecznych o małej sile wody. Kajakarze bardziej zaawansowani mogą w nim na spokojnie uczyć się nowych tricków i doskonalić już poznane figury. Odwój znajduje się w Jeleniej Górze na rzece Bóbr.

 

Zajęcia indywidualne

Zajęcia jeden na jednego z instruktorem. Podczas takich zajęć cała uwaga skupiona jest na twojej osobie. Można spokojnie bez presji innych uczyć się poruszania po odwoju czy skomplikowanych figur freestyleowych.

Instruktorzy: Zofia Tuła, Tomasz Czaplicki

Cena : 100zł/ godz.

Zapisy i informacje:

Tomasz Czaplicki
Tel. +48 501 575 649
e-mail: czaplickifun@gmial.com


Zajęcia grupowe

Zajęcia prowadzone w grupach od 2 do 5 osób. Nasze zajęcia cechują się indywidualnym podejściem do każdego uczestnika. Instruktor dopasowuje poziom ćwiczeń do umiejętności i ambicji uczestników. Zajęcia prowadzone są dla zorganizowanych grup, klubów lub pojedynczych kajakarzy (uzbieranych w grupę).Grupa początkująca:
 
W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od podstaw, takich jak poruszanie się w odwoju oraz pierwszych figur freestyle'owych. Nad osobami z jeszcze niedziałającą eskimoską czuwać będzie instruktor z "dzióbkiem" oraz dodatkowo wykonamy ćwiczenia na ulepszenie/nauczenie jej. Kajakarze nieznający podstaw kajakarstwa górskiego zostaną w nie wtajemniczeni (nauka od podstaw).
Grupa zaawansowana:
Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz eliminować ewentualne błędy przy już poznanych ewolucjach.


Cena :


150zł/ dzień/os
(2 treningi - 1- 1,5 godz.)

400 zł / weekend
(pt - wieczorny trening, sb - 2 treningi + zajęcia teoretyczne,
nd - 1 zajęcia teoretyczne + 1 trening)

Termin:

Ruszamy ze szkoleniami od 22.05.2020,
skontaktuj się z Nami i umów dogodny dla Cebie termin.

Zapisy i informacje:

Tomasz Czaplicki
Tel. +48 501 575 649
e-mail: czaplickifun@gmial.com

Wypożyczalnia
 
Osoby, które nie posiadają własnego sprzętu kajakowego zapraszamy do skorzystania z oferty naszej wypożyczalni. Napisz do Nas, a my zarezerwujemy dla Ciebie odpowiedni sprzęt.


Nocleg

Nocleg w Agroturystyka Przystań Pilchowice.

https://www.facebook.com/przystanpilchowice/

Dostępne opcje: pole biwakowe, apartament.

Pole biwakowe - 25 zł osoba/noc
Apartament (kuchnia, łazienka, salon, 2 pokoje) - 300 zł/noc (do 5 osób) 

 


Zapisy i informacje:

Tomasz Czaplicki
Tel. +48 501 575 649
e-mail: czaplickifun@gmial.com

<<<wróć