Freestyle kajakowy
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun

Plattling

Pdf Print16x16 Mail16x16

<<<wróć

Między 12, a 20 sierpnia zapraszamy na zajęcia z freestyle'u kajakowego do niemieckiej miejscowości Plattling.
PLATTNING (NIEMCY)

Odwój Isarwelle, to jedno z najlepszych w Europie miejsc do wszechstronnego treningu i nauki figur. W zależności od poziomu wody można, w tym miejscu uczyć się i doskonalić wszystkie figury i ewolucje freestyle'u kajakowego. Idealny odwój do nauki loopa (salto z kajakiem) i innych figur powietrznych. Dzięki łagodnemu spadku wody napływającej miejsce to jest przyjazne dla nauki poruszania się i manewrowania w odwoju.
Dla kogo?

Grupa początkująca:

W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od podstaw kajakrstwa górskiego oraz freestyle'u kajakowego, takich jak poruszanie się w odwoju. Nad osobami z jeszcze niedziałającą eskimoską czuwać będzie instruktor z "dzióbkiem" oraz dodatkowo wykonamy ćwiczenia na ulepszenie/nauczenie jej.
Grupa zaawansowana:

Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz eliminować ewentualne błędy przy już poznanych ewolucjach. Zajęcia dopasowane do poziomu uczestników i ich ambicji.

 

 


Nocleg:

Nocleg bezpłatny nad brzegiem rzeki. Zalecamy wziąć ze sobą sprzęt kempingowy (namiot, kuchenka gazowa itp.). Na miejscu jest dostęp do toalety i bieżącej wody. Wyżywnienie we własnym zakresie.

Około 800 metrów od miejsca zajęć znajdują się różne restauracje oraz hotel( więcej informacji u organizatora).


Zapisy i cennik:


termin:

12-20 sierpnia 2017 - 1 200 zł ( 9 dni)

wybrane 7 dni - 995 zł

Istnieje możliwość dołącznia do zajęcić w późniejszym terminie lub zakończenie wcześniej - 150 zł / dzień

Dodatkowa opcja - wypożyczenie sprzetu kajakowego:

kajak - 50zł/ dzień
pełny pakiet sprzętowy ( kajak, kask, kamizelka, kurtka, fartuch, wiosło) - 100zł/ dzień

Zgłoszenia prosimy kierować drogą mailową :

czaplickifun@gmail.com

informacje i kontakt:


Szczegółowy program zajęć i cennik prześlemy zainteresowanym drogą mailową po skontaktowaniu się przez czaplickifun@gmail.com

Tomasz Czaplicki

Tel. +48 501 575 649

e-mail: czaplickifun@gmial.com 

<<<wróć