Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun JK news socila media www

Plattling

Pdf Print16x16 Mail16x16

<<<wróć

Zapraszamy na majówkę w Plattlingu! Odwiedź z nami jedno z najbardziej popularnych i urokliwych miejsc do uprawiania freestyle'u kajakowego na świecie.
PLATTNING (NIEMCY)

Odwój Isar Welle, to jedno z najlepszych w Europie miejsc do wszechstronnego treningu i nauki figur. W zależności od poziomu wody można, w tym miejscu uczyć się i doskonalić wszystkie figury i ewolucje freestyle'u kajakowego. Idealny odwój do nauki loopa (salto z kajakiem) i innych figur powietrznych. Dzięki łagodnemu spadku wody napływającej miejsce to jest przyjazne dla nauki poruszania się i manewrowania w odwoju.
Dla kogo?

Grupa początkująca:

W tej grupie rozpoczynamy swoją przygodę z freestyle'm kajakowym. Zaczynamy od podstaw kajakrstwa górskiego oraz freestyle'u kajakowego, takich jak poruszanie się w odwoju. Nad osobami z jeszcze niedziałającą eskimoską czuwać będzie instruktor z "dzióbkiem" oraz dodatkowo wykonamy ćwiczenia na ulepszenie/nauczenie jej.
Grupa zaawansowana:

Grupa idealna dla tych, którzy freestyle kajakowy już poznali, próbowali i z eskimoską są za pan brat. Będziemy uczyć się nowych freestyle’owych figur oraz eliminować ewentualne błędy przy już poznanych ewolucjach. Zajęcia dopasowane do poziomu uczestników i ich ambicji.


Grupa Intro:  

Dodatkowa grupa utworzona z myślą o osobach towarzyszących chcących spróbować kajakarstwa. Zajęcia w tej grupie to przede zapoznanie się z podstawowymi technikami kajakarstwa górskiego i nizinnego. W oparciu o bardzo spokojny dopływ do rzeki Isar tuż obok odwoju będziemy was uczyć techniki wiosłowania oraz manewrowania na rzece. Będziemy uczyć Was między innymi podpórek, kontr i eskimoski, czyli tych elementów, których znajomość pozwala na rozpoczęcie przygody z freestyle'm kajakowym i kajakarstwem górskim.


 

 


Nocleg:

Nocleg bezpłatny nad brzegiem rzeki. Zalecamy wziąć ze sobą sprzęt kempingowy (namiot, kuchenka gazowa itp.). Na miejscu jest dostęp do toalety i bieżącej wody. Wyżywnienie we własnym zakresie.

Około 800 metrów od miejsca zajęć znajdują się różne restauracje oraz hotel( więcej informacji u organizatora).


Termin:

3-6 czerwca 2021


Cennik:

Plattling(Niemcy) - 1200zł/os.

Zapisz się >>>

Wypożyczenie sprzętu kajakowego:

kajak - 50 zł/dzień

Pełny cennik wypozyczani (kajak, kask, wiosło, kurtka kajakowa, kamizelka asekuracyjna, fartuch) w szczegółowych informacjach.informacje i kontakt:

 

Tomasz Czaplicki

Tel. +48 501 575 649

e-mail: czaplickifun@gmial.com 

<<<wróć