Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun JK news socila media www

Twoje własne szkolenie/trening

Pdf Print16x16 Mail16x16
<<<WRÓĆ

Poza ustalonym kalendarzem szkoleń, zapraszamy do umównia się na indywidualne treningi i zajęcia grupowe w ustalonym miejscu.

- zajęcia indywidualne,
- zajęcia grupowe.


Zajęcia indywidualne:

- początki z kajakarstwem,
- zajęcia z freestyle'u kajakowego,
- przygotowanie do imprzez sportowych (freestyle kajakowy).

Oprócz organizowania kursów za granicą, obozów szkoleniowych w Jeleniej Górze, wypraw i wyjazdów zagranicznych prowadzimy zajęcia indywidualne dla początkujących, zaawansowanych i trenujących freestyle kajakowy wyczynowo w formule 1 na 1 Pomagamy w stawianiu pierwszych kroków kajakarstwie, w doskonaleniu i nauce nowych elementów, jak i w przygotowaniach do udziału w imprezach sportowych. Zajęcia dopasaowane są indywidualnie do poziomu i ambicji uczestnika. Pokazujemy także kursantom jakie ćwiczenia mogą wykonywać samodzielnie i nad czym pracować, aby podnieść swoje umiejętności kajakowe.Zajęcia grupowe:

- zajęcia basenowe,
- zajęcia na rzece w Polsce lub za granicą.

Dla grup organizujemy zajęcia i obozy kajakowe z dojazdem nad wskazane przez grupę miejsce lub zaproponowane przez Nas. Prowadzimy zajęcia
na rzekach, torach kajakowych, wodzie stojącej i basenach w Polsce i za granicą. Uczymy freestyle'u kajakowego, podstaw kajakarstwa górskiego oraz prowadzimy kursy eskimoski.

Jeżeli Ty i twoi znajomi, klub lub firma jesteście zainteresowani zorganizowaniem szkolenia lub obozu kajakowego to zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. 


INFORMACJA, ZAPISY:
+48 501 575 649, czaplickifun@gmail.com