Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun JK news socila media www

Starsze 4

Pdf Print16x16 Mail16x16

Wróć >>>

Mistrzostwa Świata

Podczas rozegranych w argentyńskim mieście San Juan Mistrzostw Świata we Freestyle'u Kajakowym nasi kajakarze spisali się bardzo dobrze zajmując miejsca w ścisłej czołówce.

Zofia Tuła wywalczyła 4. miejsce w konkurencji K1 Kobiet stając się tym samym pierwszą w historii sportu Polką w finale Mistrzostw Świata kobiet. Dodatkowo zajeła 7 w konkurencji K1
Squirt Boating Kobiet.

Tomasz Czaplicki bardzo dobrze zawalczył w konkurencji K1
Squirt Boating Mężczyzn, w której uplasował się tuż za podium na 4 miejscu. W konkurencji K1 Mężczyzn zajął 7 lokatę.

Więcej informacji o pobycie w Argentynie na Zosi i Tomka facebooku :)

Bardzo duże  podziekowania za wsparcie startu naszych kajakarzy w Mistrzostwach Świata dla firmy Jelenia Plast, Miasta Jelenia Góra,
Rotary Klub Karpacz i Rotary Klub Jelenia Góra.

Polacy z szansami na mistrzostwo świata

Zosia Tuła i Tomasz Czaplicki w wywiadzie dla Red Bull opowiadają o nadchodzącym starcie w Mistrzostwach Świata. Wśród sporej ilości informacji na temat mistrzostw z wywiadu dowiecie się między innymi, jakie są szanse naszych najlepszych kajakarzy freestyle'owych na zwyciestwo w najwazniejszych zawodach sezonu 2017.

Czaplickifun.pl

Do startu w Mistrzostwach Świata pozostało już niewiele ponad miesiąc. Nasi zawodnicy Zofia Tuła i
Tomasz Czaplicki trenują i kontynuują przygotowania do najważniejszego startu w sezonie.
Z przyjemnością informujemy, że w
drodze do Mistrzostw Świata naszych kajakarzy wsparli Rotarianie z ROTARY CLUB  KARPACZ. Dziękujemy za okazane wsparcie i zaufanie.

UWAGA!! Do WTORKU (03.10.2017) mamy dla Was NIŻSZE ceny na WSZYSTKIE produkty Palma :DZosia i Tomek chętnie pomogą Wam dobrać sprzęt kajakowy odpowiedni do Waszych potrzeb, a cały zysk ze sprzedaży wspomoże ich start w Mistrzostwach Świata we freestyle'u kajakowym w Argentynie :) Zainteresowani? Piszcie na czaplickifun@gmail.com lub dzwońcie +48 501 575 649

Złota Zosia i srebrny Tomek w finałowych zawodach Pucharu Europy

Podczas finałowych zawodów Pucharu Europy we Freestyle'u Kajakowym w Pradze Zofia Tuła wygrała czwarte zawody w ramach Pucharu z rzędu. Tomek tym razem zdobył srebrny medal.

Zosia po raz pierwszy wygrała w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy całkowicie dominując w konkurencji kobiet z bilansem:

1.miejsce w Natural Games, Millau (Francja)

1.miejsce w Wildalpen (Austria)

1.miejsce w Graz Rodeo (Austria)

1.miejsce w Freestyle Fest, Praga (Czechy)

Tomek zdobył Puchar po raz drugi z rzędu z bilansem:

3.miesjce w Natural Games, Millau (Francja)

2.miejsce w Wildalpen (Austria)

2.miejsce w Freestyle Fest, Praga (Czechy)

Teraz kajakarze Team'u Czaplickifun koncentrują się nad treningami do Mistrzostw Świata, które odbędą się na przełomie listopada i grudnia w San Juan (Argentyna).

Zosia i Tomek obronili tytuły Mistrzów Polski

Zawodnicy i trenerzy Czaplickifun Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki obronili tytuły Mistrzów Polski podczas XII Mistrzostw Polski we Freestyle'u Kajakowym, które rozegrano między 2 a 3 września w Krakowie.

Gratulujemy i trzymamy kciuki za dobry występ w finale Pucharu Europy w Pradze.

Zofia Tuła
zwycięża w Devils Extreme Race

Nasza zawodniczka i trenerka Zofia Tuła jest pierwszą Polką, która zwyciężyła w kultowych zawodach w kajakarstwie ekstremalnym Devils Extreme Race. Zawody tradycyjnie rozegrano na rzece Wełtawie w Lipnie, w Czechach między 25 a 27 sierpnia. Tegoroczna edycja była zarazem finałowym starciem Pucharu Europy w Kajakarstwie Ekstremalnym.

Zofia Tuła zwyciężyła w klasyfikacji generalnej wyścigu zajmując:

1.Miejsce w długodystansowym wyścigu "Dam2Dam"

2.Miejsce w Kajak Cross.

2.Miejsce w wyścigu indywidualnym na czas.

Uwaga z powodu niskiego poziomu wody w rzece Tarn zajęcia z Millau przenosimy  do niemieckiej miejscowości Plattling. Chętnych do nauki freestyle'u kajakowego zapraszamy an zajęcia.Więcej info>>>

Przygotowania do Mistrzostw Świata nabierają tempa

Zosia i Tomek prowadzą w klasyfikacji generalnej Pucharu Europy, ale najważniejszy start w sezonie wciąż przed nimi. Zapraszamy do obejrzenia reportażu TVP3 Wrocław na temat naszych faworytów do medali Mistrzostw Świata w Argentynie w San Juan.

Podwójne złoto w Pucharze Europy #3 w Graz

Podczas trzecich zawodów Pucharu Europy, które tym razem zagościły w austriackiej miejscowości Graz Zofia Tuła i Tomasz Czaplicki zwyciężyli w swoich konkurencjach zgarniając złota w trudnych warunkach. Zofia Tuła wyprzedziła swoje rywalki zdobywając 440 pkt. Tomasz zwyciężył w finale z notą 830 pkt. Miejsce zawodów tym razem nie dawało dużego pola manewru. Każdy zawodnik musiał mieć się na baczności, aby nie wypaść z odwoju po każdej z figur.