Czaplickifun - zamów sprzęt kajakowy w naszym sklepie oraz poznaj freestyle kajakowy z Zofią Tułą lub Tomaszem Czaplickim w naszej szkole - szkolenia, indywidualne treningi.
PL
Czplickifunszkola zm 32x19 1907597_675595675838731_1020968830_n (1) CZAPLICKI FUN SZKOŁA SKLEP KAJAKOWY KAJAK KURS KAJAKARSTWO FREESTYLE 650_uganda freestyle kajakowy kajakarstwo szkolenia czaplickifun Strona ostanie sztuki Ruchome obrazki

Praga

Pdf Print16x16 Mail16x16
<<<wróć

W sierpniu przygotowaliśmy dla Was dwa szkolenia w Pradze. Weekend 8-9.08 oraz przedłużony weekend z uczestnictwem w lokalnych zawodach Freestyle Fest 13-16.08.2020r. Terminy te zostały dobrane tak, aby pasowały osobom chcącym nabrać nowych umiejętności i kajakarzom planującym start w zawodach. Dzięki temu będą mogli/ły dobrze się przygotować i oswoić z odwójem w Pradze. 
Oba kursy organizowane są niezależnie i można wziąć udział w jednym z nich lub obu. W Czechach atmosfera jest bardzo sympatyczna i do statru w zawodach zachęcamy nawet początkujących, aczkolwiek nikogo nie zmuszamy. 8-9.08.2020r.

Weekendowe szkolenie na torze kajakowym w Pradze przeprowadzone będzie w dwóch małych grupach - początkującej i zaawansowanej. Jak zawsze w Naszej szkole poziom ćwiczeń dopasowany jest do poziomu uczestników. Będziemy uczyć/doskonalić poruszanie się na rzece, w odwoju i fali oraz w początkującej grupie pierwsze, a w zaawansowanej bardziej skomplikowane figury freestyleowe. Na szkolenie zapraszamy kajakarzy potrafiących eskimoskę.


13-16.08.2020r.

 
W weekend 15-16 sierpnia w Pradze rozgrywane są coroczne zawody freestylowe. Atmosfera w Czechcach jak zawsze jest luzacka i w tym roku postanowiliśmy zabrać Was tam ze sobą. Kurs zaczynamy w czwartek, szkolimy się przez 2 dni i osoby chętne z naszym wsparciem będą mogły wziąć udział w Freestyle Feście. Zawody te to super szansa na zobacznie różnych zawodników na różnym poziomie od amatorów po profesjonalistów. To wspaniała możlowść nauki i złapania doświadczenia. Podczas zawodów można też pływać po pozostałych częściach toru, a wieczorem czeka Was impreza w czeskim stylu!

Poza kategorią freestyleową, można wiząć udział w kayak crosie ( wyścigu w czwórkach po wyznaczonej trasie) i fun slalomie. Tutaj preferowane są długie kajaki, ale można też wystartowac na freestyleówce.


Trochę o torze kajakowym 


Położony na Troji w Pradze tor do kajakarstwa górskiego to bardzo fajne, uniwersalne miejsce do nauki kajakarstwa na mapie Europy. Tutaj można szlifować zarówno umiejętności pływania po górach, jak i uczyć się oraz doskonalić technikę frestyle’u kajakowego. To właśnie tutaj zlokalizowany jest odwój „Tlama”, w którym przygotowujemy się do zawodów i nauczamy techniki wykonywania figur freestyle’owych, podstawowych manewrów poruszania się w odwoju. Ponadto w górnej części toru usytuowana jest mała, ale szybka fala, która daje możliwość nauki pierwszych manewrów i figur falowych.

Zajęcia na torze w Pradze to super opcja na nawet dwudniowy wyjazd. Od granicy z Polską to tylko niecałe 2 godziny jazdy.

Czego możemy się nauczyć?


Tutaj możemy nauczyć się między innymi Air Loopa, Space Godzilli, jaki i trudniejszych figur odwojowych. W górnej fali można stawiać pierwsze kroki do figur jak Roundhouse, Blunt, back blunt, czy nawet air screw. Duża masa wody i spora różnica poziomów między górą, a dołem toru oraz urozmaicone przeszkody dają duże możliwości zabawy z figurami freestyle’owymi wykonywanymi w cofkach, jak i na nurcie. Poza tym to świetne miejsce do szlifowania umiejętności kajakarstwa górskiego, takie jak promowania, trawersy, wejścia i wyjścia z cofek.Nocleg


Nad torem dostępnych jest kilka opcji zakwaterowania, od kempingów po pokoje hotelowe. W bliskiej odległości znajdują się sklep spożywczy, restauracje oraz trasy rolkarskie i rowerowe co sprawia, że można spędzać tam czas również poza kajakami.

 

Zapraszamy do udziału w naszych szkoleniach w Pradze. 


Zapisy

Zapisz się >>>

Kontakt

+48 501 575 649
czaplickifun@gmail.com